Premier League. Chelsea - Swansea 4:2. Hat-trick Diego Costy

Chelsea FC pokonała 4:2 Swansea w meczu na szczycie ligi angielskiej. Trzy gole dla gospodarzy strzelił Diego Costa. Łukasz Fabiański miał niewiele do powiedzenia przy wszystkich straconych golach.

Spotkanie zaczęło się rewelacyjnie dla gości, bo już w 11. minucie samobójczego gola strzelił John Terry. Ale potem do roboty wziął się Diego Costa, który do siatki trafił w 45., 50. i 67. minucie. Było to czwarte ligowe spotkanie, a reprezentant Hiszpanii ma już na swoim koncie siedem bramek.

Czwartego gola dla "The Blues" strzelił Loic Remy, a drugiego dla Swansea - Jonjo Shelvey. Cichym bohaterem był Cesc Fabregas, który zaliczył dwie asysty.

Po tym meczu Chelsea jest już jedyną ekipą w lidze, która zdobyła komplet punktów. Swansea po czterech spotkaniach ma dziewięć oczek.