Premier League. Falcao już nie może doczekać się współpracy z Di Marią

W środowym meczu towarzyskim Argentyna rozbiła reprezentację Niemiec 4:2. Bohaterem spotkania został Angel Di Maria, który zdobył gola i zaliczył 3 asysty. - Już nie mogę doczekać się współpracy z Di Marią. To wspaniały zawodnik - powiedział nowy klubowy kolega Argentyńczyka Radamel Falcao.

Radamel Falcao trafił do Manchesteru United na roczne wypożyczenie. W sezonie 2014/15 jego boiskowym partnerem będzie Angel Di Maria, za którego "Czerwone Diabły" zapłaciły aż 75 mln euro. W meczu Niemcy - Argentyna (2:4) wychowanek Rosario Central błysnął doskonałą dyspozycją. Pochwał nie szczędził mu Gerardo Martino, który powiedział, że Di Maria "należy do piątki najlepszych piłkarzy świata". Podobnego zdania jest Falcao.

- Już nie mogę doczekać się współpracy z Di Marią. To wspaniały zawodnik, który da nam dużo jakości. Uwielbiam jego sposób gry. Jestem bardzo podekscytowany - powiedział w czwartek Kolumbijczyk.

Pierwszą okazją do wspólnego występu Di Marii i Falcao będzie ligowy mecz Manchesteru United przeciwko Queens Park Rangers zaplanowany na 14 września.

Więcej o: