Premier League. Rodgers: Balotelli to wielki talent

Poszukujący nowego napastnika Brendan Rodgers stwierdził: - Mario Balotelli to wielki talent. Mógłby grać dla każdego zespołu na świecie. Tym samym szkoleniowiec Liverpoolu podsycił doniesienia medialne o zainteresowaniu Włochem ze strony ?The Reds?.

Po odejściu Luisa Suareza z Anfield Road Liverpool ciągle szuka nowego napastnika. Lazar Marković woli grać w pomocy, Divock Origi został wypożyczony do Lille, natomiast Rickie Lambert jest przewidziany do roli zmiennika. Angielscy dziennikarze donoszą, że z Liverpoolem może związać się Mario Balotelli. Ponoć Brendan Rodgers jest zainteresowany pozyskaniem 23-letniego napastnika AC Milan.

- Mario Balotelli to wielki talent. Mógłby grać dla dowolnego zespołu na świecie. Potwierdził to już w Manchesterze City i Interze Mediolan - powiedział Rodgers.

Smaczku całej sytuacji dodaje fakt, że w nocy z soboty na niedzielę Liverpool zagra towarzysko z ekipą "Rossonerich".

- Balotelli ma wszystko. Jest wysoki, szybki, wspaniale kontroluje piłkę, a do tego strzela gole. I wciąż jest młody. Jeśli będzie odpowiednio się prowadził, może być jednym z najlepszych piłkarzy świata - podsumował Rodgers.

Więcej o: