Premier League. Vidal nie wykluczył transferu do Manchesteru United

- Na razie skupiam się na odpoczynku, ale przecież każdy chce grać w jednym z największych klubów świata - powiedział w rozmowie z ?La Tercera? Arturo Vidal, który został zapytany o ewentualny transfer do Manchesteru United. Od kilku tygodni angielscy dziennikarze donoszą o możliwych przenosinach Chilijczyka na Old Trafford.

Nowy szkoleniowiec Manchesteru United Louis van Gaal chce pozyskać Arturo Vidala. Aktualnie chilijski pomocnik Juventusu Turyn odpoczywa po występie na mistrzostwach świata, ale dziennikarzom "La Tercera" udało się porozmawiać z reprezentantem "La Roja".

- Transfer do Manchesteru? Słyszałem o tych plotkach. Jestem bardzo spokojny i skupiam się na urlopie, ale każdy chce grać w jednym z największych klubów świata. Po powrocie do Włoch zobaczymy, jaka będzie moja przyszłość - powiedział 27-latek.

W lipcu 2011 roku Vidal zamienił Bayer Leverkusen na Juventus Turyn. Od tego czasu wygrał ze "Starą Damą" trzy mistrzowskie tytuły z rzędu. Portal Transfermarkt.de wycenia Chilijczyka na 44 mln euro.

źródło: Okazje.info

Więcej o: