Premier League. Zdaniem Neville'a Manchester United potrzebuje jeszcze trzech piłkarzy

Były zawodnik Manchesteru United i obecny ekspert stacji Sky Sports Gary Neville twierdzi, że Manchesterowi United brakuje jeszcze trzech piłkarzy ?odpowiedniej jakości?.

Jego zdaniem "Czerwone Diabły" potrzebują jeszcze środkowego obrońcy, środkowego pomocnika oraz skrzydłowego. To dosyć sporo zważywszy na fakt, że Manchester United kupił już lewego obrońcę Luke'a Shawa oraz hiszpańskiego pomocnika Andera Herrerę.

Neville ostrzega jednak, by nie oczekiwać rewolucji na Old Trafford pod rządami nowego trenera, Louisa van Gaala. Holenderski szkoleniowiec przejmie zespół po mistrzostwach świata; prowadzona przez niego reprezentacja zagra w sobotę o trzecie miejsce przeciwko Brazylii.

- Nie sądzę by doszło do rewolucji, przynajmniej dopóki nie kupią siedmiu, ośmiu czy dziewięciu nowych piłkarzy. Myślę, że [van Gaal] skupi się raczej na wyciąganiu maksimum z piłkarzy, którzy już są w klubie, będzie chciał zdecydować z którymi piłkarzami warto dalej pracować. Ale jego doświadczenie jest wystarczające, moim zdaniem poradzi sobie - powiedział Neville.

Messi jak Maradona? Powtórka z 2010 roku? Zobacz historię starć Niemiec i Argentyny!

Więcej o: