Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Premier League. Arsenal obrażony na Fabregasa. "Kanonierzy" usunęli baner z podobizną Hiszpana

Jak podaje angielskie "Metro", na moście im. Kena Friara obok Emirates Stadium nie ma już baneru z podobizną byłego kapitana Arsenalu Londyn, Cesca Fabregasa. Transparent z Hiszpanem znajdował się w tym miejscu od 2011 roku. W ostatnich dniach został jednak zdemontowany. Kilka tygodni temu Fabregas potwierdził swoje przenosiny do Chelsea Londyn.

Od 2011 roku na londyńskim moście im. Kena Friara wisiał olbrzymi baner z podobizną Cesca Fabregasa. Kiedy Hiszpan opuszczał Emirates Stadium na rzecz Barcelony, uznano, że zasłużył na efektowny transparent nieopodal stadionu "Kanonierów". Kilka dni temu baner z wychowankiem Barcy zniknął. Prawdopodobnie ma to związek z przenosinami 27-latka do Chelsea Londyn.

Tak wyglądał transparent z Fabregasem jeszcze kilka dni temu:

embed

Niespełna cztery lata temu Fabregas zarzekał się, że nigdy nie przejdzie do Chelsea. - Jeśli kiedykolwiek założę koszulkę Chelsea, macie moją zgodę na zabicie mnie - powiedział w 2010 roku Hiszpan. Kilka tygodni temu reprezentant Hiszpanii potwierdził swoje przenosiny na Stamford Bridge. - Wierzę w to, że Chelsea to najlepszy wybór. Ze swoim głodem i pragnieniem zdobywania trofeów klub odpowiada moim piłkarskim ambicjom. Ma niesamowity skład i niesamowitego menedżera - uzasadniał transfer Fabregas.

Więcej o: