Jose Mourinho: Fabregas jest bardzo zainteresowany powrotem do Anglii

Według Jose Mourinho Cesc Fabregas jest bardzo zainteresowany powrotem do Anglii. Menedżer Chelsea nie ukrywa, że chce pozyskać pomocnika Barcelony i reprezentacji Hiszpanii.

- Mam w tym interes, żeby analizować sytuację wokół Fabregasa - przyznał Mourinho. Chelsea jest zainteresowana pozyskaniem pomocnika Barcelony. 27-letni Hiszpan, były piłkarz Arsenalu, miałby zastąpić odchodzącego po 13 latach z drużyny "The Blues" Franka Lamparda.

- Myślę, że może nie powinienem tego mówić, bo nie jest moim zawodnikiem, więc to nie jest mój problem, ale wygląda na to, że Fabregas jest zainteresowany opuszczeniem Barcelony i powrotem do Anglii - powiedział portugalski menedżer.

I dodał: - Nie sądzę, żeby to wydarzyło się przed rozpoczęciem mistrzostw świata. Fabregas chce wrócić do Anglii, bo woli grać w tym kraju.

Według "Marki" transfer Fabregasa do Chelsea jest przesądzony. Świadczą o tym cytowane przez hiszpański dziennik słowa Gerarda Pique, który w rozmowie z selekcjonerem Hiszpanów Vicente del Bosque powiedział, że Fabregas odchodzi do drużyny z Londynu za 33 miliony euro.

W zakończonym sezonie Fabregas strzelił dla Barcelony 13 goli.

Czy Cesc Fabregas byłby dużym wzmocnieniem Chelsea?
Więcej o: