Tomasz Kuszczak wróci do Premier League?

Wiem, że spokojnie mogę grać klasę wyżej. Pewne rozmowy są prowadzone. Mój agent negocjuje z kilkoma klubami, ale na razie nie mogę mówić o konkretach - mówi w ?Przeglądzie Sportowym? Tomasz Kuszczak.

Kuszczak jest bramkarzem grającego w angielskiej drugiej lidze Brighton Hove & Albion. Jego zespół po 39. kolejkach zajmuje dziewiątą lokatę w Championship i ciągle ma szanse na miejsce w barażach o Premier League. Znacznie bliżej powrotu do jednej z czołowych lig Europy jest Kuszczak.

- Nie ukrywam, że celem numer 1 dla mnie jest Premier League - mówi w rozmowie z "Przeglądem Sportowym" . Zdaniem gazety polskim bramkarzem interesują się Sunderland, Fulham i Cardiff, a także bliskie awansu do Premier League Burnley i Leicester.

- Dobrą dyspozycją zwróciłem na siebie uwagę i teraz zobaczymy, jak to się potoczy. Na konkrety trzeba poczekać przynajmniej do czerwca - dodaje 32-letni bramkarz.

Kuszczak jako zawodnik Manchesteru United i West Bromich Albion w latach 2004-2012 rozegrał 63 mecze w Premier League. Z Manchesterem był cztery razy mistrzem Anglii, dwa razy zdobył Puchar Ligi i raz triumfował w Lidze Mistrzów.

Udowodnij, że Z czuba się nie zna na piłce. Zostań naszym ekspertem ?

Więcej o: