Premier League. Szczęsny znokautowany przez Jonesa

W 41. minucie hitowego meczu Premier League pomiędzy Manchesterem United a Arsenalem doszło do groźnie wyglądającego zderzenia, w wyniku którego ucierpiał Wojciech Szczęsny. Polak został znokautowany ciosem w głowę i przez kilka chwil nie podnosił się z murawy.

W jednej z akcji przeprowadzanych przez MU, piłka została wrzucona z głębi boiska w pole karne Wojciecha Szczęsnego. Tam do piłki wyskoczył m.in. Phil Jones, który jednak nie miał szans dosięgnąć wysoko szybującej piłki. Do interwencji wyszedł również polski bramkarz, który w powietrzu bardzo nieszczęśliwie zderzył się z obrońcą gospodarzy.

Jones wpadł na Polaka i obaj zderzyli się z głowami. Gracz MU wyszedł z tego starcia bez szwanku, natomiast Szczęsny długo nie podnosił się z murawy. Lekarze, którzy błyskawicznie pojawili się na boisku, długo zajmowali się Polakiem, który ostatecznie wrócił jednak do gry.

Jones za to zagranie obejrzał jedynie żółtą kartkę. Ostatecznie Arsenal przegrał z United 0:1 po golu Robina Van Persie'go w 27. minucie meczu.