Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE

Premier League. Szczęśliwy remis Chelsea. Liverpool i Southampton wciąż w formie

Chelsea zremisowała 2:2 z West Bromwich Albion na własnym stadionie. Decydującą o wyniku bramkę strzelił z karnego Eden Hazard już po doliczonym czasie gry. W świetnej formie wciąż są Liverpool i Southampton, które strzeliły swoim rywalom po cztery gole.

Już w niedziele hit Premier League, Manchester - Arsenal! Kto wygra? Śledź w naszej aplikacji Sport.pl LIVE na iOS , na Androida i Windows Phone

W pierwszej połowie Chelsea wyglądała bardzo nieporadnie. "The Blues" mieli inicjatywę, ale nie potrafili przełożyć tego na klarowne sytuacje do strzelenia bramki. Sytuację uratował Samuel Eto'o, który w 45. minucie dał prowadzenie gospodarzom.

Druga połowa to już dominacja gości. W 60. minucie w polu karnym najwyżej wyskoczył Shane Long i wyrównał wynik spotkania, a już osiem minut później Sessegnon ograł Johna Terry'ego i dał prowadzenie gościom.

Dużo kontrowersji wzbudziła ostatnia bramka. Ramires zanurkował w polu karnym i sędzia niesłusznie odgwizdał rzut karny na 10 sekund przed końcem doliczonego czasu gry. "Jedenastkę" na gola bez problemu zamienił Eden Hazard.

Z potknięcia Chelsea z pewnością cieszą się kibice Southampton. Ich zespół pokonał Hull City 4:1 i wskoczył na trzecie miejsce w tabeli.

Tempa nie zwalnia też Liverpool. "The Reds" ograli na własnym stadionie Fulham 4:0 i są obecnie dwa punkty za prowadzącym w tabeli Arsenalem. Dwie bramki strzelił Luis Suarez, który choć z powodu zawieszenia opuścił dwa pierwsze mecze, jest już liderem klasyfikacji strzelców.

W pozostałych spotkaniach Aston Villa pokonała Cardiff 2:0, a Crystal Palace bezbramkowo zremisowało z Evertonem.

Czy Southampton włączy się do walki o tytuł?