Premier League. Pechowy mecz Jonathana Waltersa

Jonathan Walters nie zaliczy spotkania 22. kolejki Premier League do udanych. Napastnik Stoke strzelił dwie bramki samobójcze i spudłował rzut karny. Chelsea wygrała 4:0. Dwie bramki dołożyli Frank Lampard i Eden Hazard.

Śledź Premier League w swoim telefonie. Ściągnij aplikację Live Sport.pl

Walters pierwszego samobója zdobył w pięknym stylu. Uderzył głową "ze szczupaka". Begović był bez szans. Gol padł w 45. minucie spotkania.

Na drugą bramkę meczu trzeba było poczekać do 62. minuty. Znowu strzelał Walters, znowu do swojej bramki. 3 minuty później z rzutu karnego podwyższył Frank Lampard. Wynik spotkania ustalił Eden Hazard.

W 90. minucie spotkania Walters stanął przed szansą zdobycia bramki honorowej. Napastnik Stoke przestrzelił.

Chelsea zajmuje 3. miejsce w tabeli Premier League ze stratą 11 punktów do pierwszego Manchesteru United.

Southampton wygrało po kontrowersyjnym karnym - solidny Artur Boruc ?