Premier League: Ferguson chciałby powrotu Ronaldo, ale przyznaje, że to mało prawdopodobne

Sir Alex Ferguson przyznał, że chętnie widziałby Cristiano Ronaldo z powrotem w szeregach Manchesteru United, ale dodał też, że Portugalczyk jest na razie "nie do kupienia".

Cristiano Ronaldo wyznał ostatnio, że tęskni za Anglią, a sir Alex Ferguson był dla niego jak ojciec. Ronaldo spędził na Old Trafford sześć pełnych sukcesów lat, wygrywając Ligę Mistrzów w 2008 roku, zanim przeniósł się do Realu Madryt. Uznawany za jednego z dwóch najlepszych piłkarzy na świecie Ronaldo wciąż jest popularny w Manchesterze, jednak sir Alex Ferguson wątpi, by Portugalczyk powrócił do Anglii.

Ferguson, zapytany przez dziennikarzy, czy drzwi dla Ronaldo będą zawsze otwarte, odparł:

- Chciałbym, żeby tak było, ale nie sądzę, żeby on kiedykolwiek tu powrócił. On jest teraz wart niewiarygodnie dużo pieniędzy. Zdecydowanie nie do kupienia przez nas. Kto mógłby sobie pozwolić na kupienie Ronaldo? - pytał Ferguson - Może Rosjanie. Ale myślicie, że on przeniósłby się do Rosji? Narzekał na pogodę tutaj, w Manchesterze, a co dopiero na zimę w Rosji. Jest bardzo dobrym wzmocnieniem dla Realu i zawsze chciał tam grać. To było jego dziecięce marzenie.