Aplikacja
Aplikacja Sport.pl LIVE
  POBIERZ

Premier League. Boruc w Evertonie? Przebywa na testach

Szkoleniowiec Evertonu David Moyes chce ściągnąć do klubu Artura Boruca i zaprosił go na testy- informuje "Daily Mail". "The Tofees" zajmują obecnie dziewiątą pozycję w angielskiej ekstraklasie

Po zakończeniu współpracy z Fiorentiną Artur Boruc pozostaje bez klubu. Ponieważ jest wolnym zawodnikiem, może w każdej chwili dołączyć do dowolnego zespołu, o ile ten będzie chciał mieć go w swoich szeregach. Jak donosi dziennik "Daily Mail" właśnie tego chce Everton, a konkretnie jego szkocki trener David Moyes.

"Moyes potrzebuje doświadczonego zastępcy dla Tima Howarda. Boruc w niedzielę brał udział w testach na treningowym obiekcie Evertonu, Finch Farm" - czytamy w gazecie.

W drużynie z Liverpoolu oprócz Howarda jest jeszcze dobrze znany polskim kibicom Jan Mucha. Słowacki golkiper, tak samo jak Boruc, w przeszłości bronił barw Legii Warszawa.

Czytelnicy Sport.pl: Ciężko mu będzie wygryźć Howarda

Nad ewentualnym podpisaniem przez Boruca kontraktu z Evertonem debatują na naszym facebook'owym profilu czytelnicy Sport.pl. Czy byłby to dla niego dobry krok? Zdania są podzielone. "Czemu nie ale ciężko byłoby wygryźć ze składu Howarda, który broni bardzo równo" - pisze Hubert Hajduk. "Frey i Marshall [rywale Boruca do miejsca w składzie w Fiorentinie i Celtiku - przyp. red.] to też byli pewniacy, dopóki nie pojawił się Boruc" - odpowiada mu Marcin Warkusz. Weź udział w dyskusji.

Czy Artur Boruc miałby szansę zostać numerem jeden w Evertonie?
Więcej o: