Premier League. Theo Walcott zostanie w Arsenalu?

Angielskie media są zgodne. Theo Walcott ostatecznie zgodził się na podpisanie nowego kontraktu i pozostanie na Emirates Stadium.

Co redaktorzy robią w pracy, gdy nie piszą? Sprawdź na Facebook/Sportpl ?

Jeszcze wczoraj kibice Arsenalu musieli godzić się z tym, że kolejny z ich piłkarzy opuści klub. Theo Walcott nie chciał się zgodzić na warunki nowego kontraktu, a zniecierpliwiony Arsene Wenger nie miał ochoty trzymać go na siłę. Wielu było zgodnych, że Manchester City jest skłonny zapłacić 12 milionów funtów za angielskiego pomocnika, który miałby załatać dziurę po Adamie Johnsonie, który odszedł do Sunderlandu.

Jednak im bliżej do końca okienka transferowego tym szybciej zmienia się sytuacja. Wszystko wskazuje na to, że Walcott ostatecznie zgodził się na warunki zaproponowane przez klub i podpisał nową umowę, która zatrzyma go w klubie z Emirates Stadium na pięć lat.

W obliczu ostatnich transferu Alexa Songa i Robina van Persiego Arsene Wenger z pewnością spróbuje nie tylko zatrzymać wszystkich zawodników, ale też poszukać jeszcze przynajmniej jednego wzmocnienia. Faworytami do zasilenia Arsenalu wydają się być Yann M'villa i Fernando Llorente.

Więcej o: