Premier League. Tevez wraca do składu City

Carlos Tevez znalazł się na ławce rezerwowych Manchesteru City na mecz Premier League z Chelsea Londyn. Argentyńczyk powraca do drużyny po półrocznej banicji. Relacja z meczu Z czuba i na żywo na Sport.pl od 20:45.

Zero kontrowersji, żartów i luzu? To nie Facebook/Sportpl ?

Konflikt między Carlosem Tevezem, a menedżerem City Roberto Mancinim wybuchł w we wrześniu podczas meczu Ligi Mistrzów z Bayernem w Monachium. Mancini zamierzał wpuścić na boisko Argentyńczyka, ten jednak nie chciał się rozgrzewać i odmówił wejścia na murawę

W efekcie klub ukarał Teveza grzywną w wysokości miliona funtów, którą później zmniejszył o ponad połowę. Mancini zadeklarował, że "Tevez w City jest skończony", choć później jeszcze kilkukrotnie zmieniał zdanie. Piłkarz miał wrócić, jeśli przeprosi, jednak ostatecznie zdecydował się na wyjazd do Argentyny. Wtedy szkoleniowiec stwierdził: - Tevez nie ma już powrotu do naszej drużyny!

Mancini jednak zmienił zdanie. Niedawno Argentyńczyk zaczął grać w drużynie rezerw, teraz powraca do kadry meczowej na bardzo ważny mecz z Chelsea.

- Co stało się z Carlosem sześć miesięcy temu to przeszłość. Teraz znowu jest częścią naszej drużyny i biorę go pod uwagę na najbliższe dwa miesiące. Na treningach widzę, że gra świetnie. Jest lepszy niż w zeszłym roku. Zasłużył na szansę - powiedział Mancini.

Orgie, bójki i doping - największe skandale w angielskiej piłce

Więcej o: