Premier League. Carlos Tevez wraca do gry. Na razie w drużynie rezerw

Po kilkumiesięcznej przerwie Carlos Tevez znów założy koszulkę meczową Manchesteru City. Argentyńczyk ma zagrać we wtorkowym meczu rezerw z Preston.

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Spotkanie miało odbyć się w środę na mieszczącym pięć tysięcy kibiców stadionie Victory Park w Chorley. City poprosiło o przesunięcie terminu o 24 godziny wstecz i zaprosiło rywali do zamkniętego kompleksu w Carrington, gdzie Tevez będzie mógł ukryć się przed ogromnym zainteresowaniem mediów.

Dzięki występowi Teveza menedżer City, Roberto Mancini będzie mógł sprawdzić sprawność swojego zawodnika i ocenić, jak wiele czasu upłynie, zanim będzie mógł wprowadzić go do pierwszego zespołu.

Tevez wraca do formy po trwającym trzy i pół miesiąca pobycie w Argentynie, który kosztował go miliony funtów kary. Napastnik popadł w konflikt z City po kontrowersyjnym zachowaniu w meczu Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium, gdy odmówił rozpoczęcia rozgrzewki.

W ubiegłym tygodniu Tevez przeprosił Manciniego i cały klub, czym otworzył sobie drogę do powrotu. Według "Daily Mail" może wziąć udział w meczu Premier League ze Swansea 11 marca.

Robin van Persie ? stawia Arsenalowi warunek

Wygraj meczową koszulkę kadry Polski z autografami piłkarzy!

Więcej o: