Premier League. Howard współczuje Bogdanowi "okrutnego gola"

- To jest okrutne. Jako bramkarz czuje się zawiedziony, w przyszłości nie chcę brać udziału w tego typu zdarzeniach. To nie jest miłe, to krępujące. Żal mi Adama Bogdana - powiedział w wywiadzie dla The Guardian Tim Howard. W środę Amerykanin strzelił gola kopiąc piłkę we własnym polu karnym. Bramkarzowi pomógł szalejący tego dnia wiatr.

Zobacz fantastycznego gola Howarda na Zczuba.TV ?

Redaktor to dopiero jest kibic! Poznaj nas na profilu Facebook/Sportpl ?

Bramkarz Tim Howard opisał swojego gola w meczu przeciwko Boltonowi jako "okrutne trafienie". Amerykanin przyznał, że zrezygnował z celebrowania swojego trafienia z szacunku dla Adama Bogdana - golkipera, którego pokonał.

- To jest okrutne. Jako bramkarz czuje się zawiedziony, w przyszłości nie chcę brać udziału w tego typu zdarzeniach. To nie jest miłe, to krępujące. Żal mi Adama Bogdana - powiedział w wywiadzie dla The Guardian Tim Howard.

Amerykanin został czwartym bramkarzem, który strzelił gola w Premier League przy pomocy wiatru. Po uderzeniu Howarda piłka przyspieszyła, odbiła się tuż przed polem karnym i przelobowała Adama Bogdana.

Zachowanie Tima Howarda pochwalił Wojciech Szczęsny. Polski bramkarz wpisał na swoim, Twitterze "Brawa dla Tima Howarda. Wielki szacunek za to, że nie cieszył się z gola"

Everton przegrał to spotkanie 1:2. Howard skapitulował przy strzałach N'Goga i Cahilla.

25 lat Fergusona w MU - jak stał się legendą klubu ?

Więcej o: