Premier League. Porażka Chelsea, 150. gol Drogby

Chelsea Londyn przegrała na własnym stadionie z Aston Villą 1:3 w 19. kolejce Premier League.

My też mamy zdanie! Dzielimy się nim na Facebook/Sportpl ?

Zaczęło się zgodnie z przewidywaniami, bo w 23. minucie Didier Drogba wykorzystał rzut karny i dał drużynie ze Stamford Bridge prowadzenie. Był to 150. gol 33-letniego napastnika z Wybrzeża Kości Słoniowej w barwach Chelsea. Więcej razy trafiali Frank Lampard (178), Kerry Dixon (193) i Bobby Tambling (202).

Później bramki zdobywali tylko goście. Już pięć minut później do wyrównania doprowadził Stephen Ireland, a w końcówce meczu trafili Stilijan Petrow (83. minuta) i Darren Bent (86.).

Chelsea spadła w tabeli Premier League na piąte miejsce (ma 34 punkty). Dwa punkty więcej ma czwarty Arsenal Londyn, który w sobotę pokonał QPR.