Premier League. Szkocki selekcjoner: Fletcher w centrum naszych planów na 2014

W środę Darren Fletcher poinformował, że z powodu wrzodziejącego zapalenia jelita grubego, w karierze piłkarskiej robi przerwę. Trener reprezentacji Szkocji ma nadzieję, że piłkarz Manchesteru wróci do gry w piłkę. - Wiążemy z Fletcherem nasze plany na MŚ 2014 - powiedział o kapitanie Szkotów Craig Levein.

- Jestem absolutnie zdruzgotany wiadomością o stanie zdrowia Darrena - powiedział szkocki selekcjoner. - Wiem, jak ciężko pracował, by regularnie grać dla klubu i reprezentacji. To jeden z najbardziej inspirujących piłkarzy z jakimi przyszło pracować - dodał.

- Rozmawiałem z Sir Alexem Fergusonem i Darrenem i najważniejszy na tym etapie rekonwalescencji jest dla niego odpoczynek, odzyskanie sił - twierdzi Craig Levein.

Póki co nie wiadomo, jak długo potrwa rozbrat Fletchera z piłką nożną. Kłopoty zdrowotne co rusz zmuszały Szkota do przerw w grze.

Selekcjoner reprezentacji jest jednak dobrej myśli i liczy na piłkarza Manchesteru United w meczach eliminacyjnych do mundialu. - Jest w centrum naszych planów na MŚ 2014.

25 lat Fergusona w MU - jak stał się legendą klubu ?

 

a

Niepewność w Manchesterze - Fletcher zawiesza karierę ?

Więcej o: