Transfery. Sunderland rozważa pilne wypożyczenie Kuszczaka

Trener Steve Bruce rozważa wypożyczenie Tomasza Kuszczaka w trybie pilnym, po tym, jak bramkarz Sunderlandu Simon Mignolet przeszedł operację nosa, który złamał podczas sobotniego meczu z Aston Villą (2:2).

Belgijski bramkarz Sunderlandu niefortunnie zderzył się podczas meczu ligowego z Emilem Heskeyem z Aston Villi i krwawiąc opuścił boisko. W poniedziałek przeszedł operację złamanego nosa, nie wiadomo jednak, jak długo potrwa przerwa w jego grze. Mignoleta zastąpił w bramce debiutant Keiren Westwood, ale Sunderland wciąż ma probelmy z bramkarzami: Craig Gordon nie powrócił jeszcze do treningów, zaś Trevor Carson pauzuje z powodu urazu pleców.

Tomasz Kuszczak jest natomiast niezadowolony ze swojej sytuacji w klubie mistrza Anglii, rywalizację o miejsce w bramce przegrywając nie tylko z podstawowym Davidem de Geą, ale także z Andersem Lindegaardem i Benem Amosem. Kuszczakiem interesuje się również grające w Championship Doncaster Rovers.

W sobotę ekipa sir Alexa Fergusona zmierzy się właśnie z Sunderlandem. Tomasz Kuszczak rozmawiał w poniedziałek z Fergusonem i mam nadzieję, że wypozyczenie dojdzie do skutku.

Rasizm w Premier League. Oskarżali nawet Schmeichela, ukarali tylko...

 

Zwycięstwo i awans Newcastle na trzecie miejsce ?

Więcej o: