Premier League. Posada Wengera niezagrożona

Pomimo najgorszego od 1953 roku początku sezonu Premier League, Ivan Gazidis, główny dyrektor Arsenalu, zapewnia, że nie zamierza zwolnić doświadczonego trenera.

Bez adminów. Najmocniejsze poglądy na Facebook.com/Sportpl ?

Kanonierzy na początek tego sezonu przegrali trzy z pięciu spotkań w lidze, jednak Gazidis zapewnia, że zwolnienie Arsene'a Wengera "to droga, którą nie zamierza kroczyć".

- Wenger nie jest skończony... nie stał się nagle kiepskim trener czy kimś kto stracił wyczucie w piłce nożnej - powiedział w wywiadzie przeprowadzonym w Sport Industry Breakfast Club w Londynie. - To absolutny nonsens - dodaje Gazidis.

Główny dyrektor Arsenalu ocenił zachowanie kibiców i krytyków, którzy zaczynają przedstawiać Wengera jak "jakiegoś idiotę" jako destrukcyjne dla futbolu.

Arsenal gra tak źle, bo jego defensywa spisuje się fatalnie jak nigdy

 

Wenger jest trenerem Arsenalu od 1996 roku. Ostatnie mistrzostwo Anglii zdobył w 2004. Od zdobycia pucharu Anglii w 2005 Arsenal pod jego wodzą nie wygrał żadnego większego trofeum. W obecnym sezonie drużyna z Londynu zajmuje 17. miejsce w tabeli Premier League z czterema punktami na koncie.

Wenger: Jeszcze odbijemy się od dna ?

Więcej o: