Premier League. Raul Meireles: Liverpool nie dotrzymał umowy

Pomocnik Chelsea, który w ostatnim dniu okna transferowego za ok. 12 mln funtów przeniósł się do Londynu z Liverpoolu, przyznał, że nie chciał zmieniać klubu. Do transferu został jednak zmuszony przez zachowanie działaczy.

Tysiące fanów nie może się mylić. Wejdź na Facebook.com/Sportpl ?

- Wszystko co mam do powiedzenia w tej sprawie, to że w Liverpoolu usłyszałem obietnicę, która nie została dotrzymana. Powiedział dziennikarzom 28-letni pomocnik. Odniósł się do plotek, że w poprzednim klubie obiecano mu dwukrotną podwyżkę, gdyby jego pierwszy sezon w Liverpoolu okazał się bardzo dobry. Piłkarz zagrał w 33 meczach w Premier League i strzelił 5 goli. - To nie jest jedyny powód, ale być może przez to kibice Liverpoolu mogą być zmieszani moim odejściem - dodał.

Portugalczyk przyznał, że nie chciał opuszczać Anfield Road. - Powiedziano mi, że klub chce mnie latem sprzedać i przyznaję, że mnie to zaskoczyło. Gdy Chelsea wykazała zainteresowanie, to było jak manna z nieba. Teraz nie ma już sensu poruszać tego tematu. Byłem zaskoczony, ale teraz koncentruję się na występach w nowym klubie. To nowe wyzwanie i chcę mu sprostać.

Diego Maradona dumny z Sergio Aguero ?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.