Transfery. Manchester City bliski pozyskania Samira Nasriego z Arsenalu

Do transferu może dojść już w ciągu najbliższych 24 godzin. Byłoby to kolejne po odejściu Cesca Fabregasa znaczące osłabienie drużyny z Londynu.

Masz dla nas temat? Propozycję? Zgłoś to na Facebook.com/Sportpl ?

Mniej optymistyczne dla Manchesteru City prognozy mówią o finalizacji transferu przed końcem tygodnia. Kwota, którą The Citizens mieliby zapłacić za 24-letniego pomocnika wynosi ok. 25 milionów funtów.

Nasri przeszedł do Kanonierów w roku 2008 z Olympique Marseille. Za 12 miesięcy wygasa jego kontrakt z Arsenalem i piłkarz nie przyjął oferty jego przedłużenia. Jak donosi Daily Mail, nowy kontrakt miał zapewnić mu tygodniówkę w wysokości 90 tysięcy funtów. Według angielskiej gazety Manchester City zaoferował Nasriemu 70 tysięcy funtów tygodniowo więcej.

Piłkarz odniósł się ostatnio do wypowiedzi, którą rzekomo umieścił na swoim facebooku. - Odejdę ze złością i goryczą w moim sercu. Jestem dumny, że grałem dla kanonierów. - miał napisać Nasri. - Byłem bardzo zawiedziony zachowaniem kibiców w ostatni weekend. Nadal jestem zawodnikiem Arsenalu, chociaż wkrótce odejdę z klubu. - głosił wpis.

W odpowiedzi Nasri napisał na Twitterze. - Tak, żeby wszystko był jasne. Nie mam facebooka, więc nigdy nie powiedziałem, że odchodzę z goryczą. Człowiek, który to powiedział użył fałszywego konta. - skomentował dziwną sytuację francuski piłkarz.

Nasri nie zaprzecza jednak, że jest bardzo bliski przejścia do The Citizens.

Liga Mistrzów. Niespokojny Arsenal ?

Więcej o: