Liga angielska. Mancini zadowolony, że nikt nie chce Teveza

- Do końca okna transferowego zostało mało czasu, a Carlosa Teveza na razie nikt nie chce. To mnie cieszy, chciałbym, żeby został z nami - mówi trener Manchesteru City, Roberto Mancini

Redaktor też człowiek. Zobacz co nas wkurza na Facebook.com/Sportpl ?

Argentyński napastnik, który otwarcie mówi, że ma już dość Anglii, może być na nią skazany również w najbliższym sezonie. - W Manchesterze nie ma co robić. Są dwie restauracje, więc nie ma gdzie wyjść, a poza tym ciągle pada - narzeka supersnajper. Tevez chętnie przeniósłby się do Sao Paulo, ale z działaczami tamtejszego Corinthians szefowie "Obywateli" nie doszli do porozumienia. Teraz sternicy Manchesteru rozważają ofertę Interu Mediolan, ale nie podoba im się to, że Włosi zamiast kupić Teveza chcieliby go tylko wypożyczyć.

- Nie wiem, czy Carlos ostatecznie odejdzie, ale wiem, że w tej chwili nie ma drużyny, która by go chciała - mówi Mancini. Włoski trener Manchesteru twierdzi, że byłby szczęśliwy, gdyby Tevez został w jego drużynie, ale jednocześnie już dziś ogłasza, że w poniedziałkowym meczu ze Swansea dla Argentyńczyka zabraknie miejsca w składzie.

Sprawdź, kto wydał najwięcej na transfery ?

Więcej o: