Premier League. Balotelli: Nie jestem szczęśliwy w Manchesterze

Mario Balotelli przyznał, że nie jest szczęśliwy w Manchesterze i tęskni za przyjaciółmi i rodziną we Włoszech. - Nie lubię tego miasta, ale nie wszystko można w życiu mieć - twierdzi napastnik City.

W ostatnich wypowiedziach Balotelliego pojawia się coraz więcej wątpliwości co do życia w Manchesterze. Co ciekawe, z podobnych powodów z City pożegna się niebawem inny świetny napastnik - Carlos Tevez.

Młody Włoch dołączył do drużyny The Cirtizens poprzedniego lata. Angielski klub zapłacił za niego Interowi Mediolan 24 miliony funtów. Znając trudny charakter Balotelliego, niechęć do miasta raczej nie wpłynie dobrze na jego formę.

- Nie jestem szczęśliwy w Manchsterze. Nie lubię tego miasta - przyznał piłkarz w wywiadzie dla Sky Sport Italia. - Cieszę się ze współpracy z trenerem i kolegami, ale nie wszystko w życiu można mieć - dodał.

- Nie tęsknię za Mediolanem, tęsknię za Brescią, gdzie jest mój dom. Brakuje mi rodziny i przyjaciół. Z drugiej strony, doświadczenie zdobyte w Anglii pomoże mi w polepszeniu swoich umiejętności. Nie wiem czy wypełnię kontrakt z City, ale w tym momencie tu jestem. Zobaczymy - zaznaczył Balotelli.

Włoski napastnik nie ukrywa także, że jest zainteresowany reprezentowaniem barw odwiecznego rywala Interu - Milanu. - To wspaniały zespół. Możemy kiedyś porozmawiać o transferze - zakończył.

Manchester City zapowiada, że to nie koniec wzmocnień Manchesteru City  ?

Mario Balotelli. Tykająca bomba za 30 milionów euro

Więcej o: