Niesamowita radość piłkarzy Rakowa! Wbiegli na konferencję i rzucili się na trenera [WIDEO]

Piłkarze Rakowa Częstochowa w bardzo oryginalny sposób cieszyli się ze zdobycia Pucharu Polski i zwycięstwa w finale z Arką Gdynia 2:1. Przybiegli na konferencję prasową i oblali szampanem trenera Marka Papszuna.

Zawodnicy Rakowa Częstochowa nie ukrywali swojej wielkiej radości po wygranym w dramatycznych okolicznościach meczu. Jeszcze bowiem w 81. minucie przegrywali 0:1, a mimo to potrafili odwrócić losy spotkania, strzelić dwa gole i wygrać 2:1. Po meczu kilku zawodników przyszło na pomeczową konferencję prasową. Nie byłoby w tym nic bardzo dziwnego, że na salę konferencyjną weszli z pucharem za trofeum za zwycięstwo w Pucharze Polski. Mało tego, wypełnionego szampanem. Poszli w kierunku trenera Marka Papszuna i go oblali. A potem zaczęli głośno śpiewać: Puchar jest nasz, lalalalala, puchar jest nasz.

France Soccer League OneMedia: Słynny trener chce Arkadiusza Milika! Miałby być następcą gwiazdy zespołu

Papszun cieszył się z zawodnikami

Szczęśliwy trener Marek Papszun wstał z krzesełka, wzniósł puchar i cieszył się razem z zawodnikami.

Raków Częstochowa na stulecie klubu zdobył pierwsze trofeum do klubowej gabloty. Wiadomo już, że skończy rozgrywki ekstraklasy na najwyższym miejscu w historii klubu. Ma szansę nawet na wicemistrzostwo Polski. Dwie kolejki przed zakończeniem sezonu zajmuje trzecie miejsce w tabeli i do wicelidera, Pogoni Szczecin traci punkt, ale ma jeden mecz do rozegrania więcej.

Piast Gliwice - Legia (0:1)Właściciel Rakowa Częstochowa nie ma żadnych wątpliwości po mistrzostwie dla Legii

Raków do zakończeniu sezonu zmierzy się na wyjeździe ze Stalą Mielec (5 maja) i Pogonią Szczecin (16 maja) oraz u siebie z Piastem Gliwice (10 maja). 

Więcej o: