Historyczny wynik w meczu Pucharu Polski! Poprzedni rekord pobity aż o 11 goli

W meczu wielkopolskiego Pucharu Polski drużyna Big Show FC Poznań przegrała z TPS II Winogrady aż 0:46! To najwyższy wynik, który padł w historii spotkań rozgrywanych w Polsce. Dotychczas rekordowym wynikiem był rezultat 35:0, który padł w 2014, także w meczu regionalnej fazy Pucharu Polski.

W spotkaniu rundy wstępnej wielkopolskiego Pucharu Polski spotkały się ze sobą zespoły Big Show FC Poznań i TPS II Winogrady. Jak donosi na Twitterze profil "Kartofliska", mecz zakończył się wynikiem aż 0:46 dla zespołu z Winagrodów.

Zobacz wideo Serie A. AC Milan - Cagliari 3:0. Skrót meczu [ELEVEN SPORTS]

Tym samym padł nowy rekord w historii spotkań rozgrywanych w Polsce. Poprzedni rekord także został ustanowiony podczas rozgrywek regionalnej fazy Pucharu Polski. W 2014 roku w meczu KS Chełmek - ŁKS Skidzień padł wynik 35:0.

W spotkaniach regionalnej fazy Pucharu Polski kibice często są świadkami niecodziennych wyników. Do rozgrywek pucharowych może zgłosić się każdy zespół, także drużyny, które na co dzień nie rywalizują w żadnych rozgrywkach, np. ligowych. Dlatego w rundzie wstępnej występuje m.in. zespół Kolegium Sędziów z Poznania.

Przeczytaj także:

Więcej o: