Aleksandar Vuković skomentował porażkę Legii z Cracovią. "Nie mogliśmy zrobić nic więcej"

- Próbowaliśmy walczyć o awans, ale nie mieliśmy zbyt wielu gotowych zawodników, by w ofensywie stworzyć coś więcej - po porażce w półfinale Pucharu Polski powiedział trener Legii Warszawa Aleksandar Vuković.

Cracovia w finale Pucharu Polski. We wtorek zespół Michała Probierza w półfinale rozgrywek pokonał u siebie Legię Warszawa 3:0. Dwa gole dla gospodarzy strzelił Mateusz Wdowiak, a trzecią bramkę dołożył Michał Helik.

Zobacz wideo Messi ma dość prezesa Barcelony. Czy może odejść? [SEKCJA PIŁKARSKA]

- To bolesna porażka. Nie ze względu na rozmiar, ale przede wszystkim na fakt, że odpadamy. Dużo zrobiliśmy do tej pory, by do tego finału dojść. Próbowaliśmy walczyć o awans, ale nie mieliśmy zbyt wielu gotowych zawodników, by w ofensywie stworzyć coś więcej. Oprócz Luquinhasa trudno wymienić piłkarza, który w ofensywie coś więcej dał. Dlatego trudno było strzelić gola - powiedział po meczu Aleksandar Vuković, cytowany przez oficjalną stronę internetową Legii.

- Odpadamy z pucharu, ale przed nami mecz ligowy z tym samym rywalem. Musimy swoją koncentrację ukierunkować na to spotkanie, zrewanżować się i wrócić na ścieżkę, na jakiej byliśmy jeszcze kilka meczów temu. Naszym celem jest powrót do zwycięstw. Czy Legia ma problem z wytrzymaniem ciśnienia końcówki sezonu? Nie - zdecydowanie zakończył Vuković.

Pobierz aplikację Sport.pl LIVE na Androida i na iOS-a

Sport.pl LiveSport.pl Live .

Więcej o: