Stal Mielec awansowała do ćwierćfinału Pucharu Polski

Stal Mielec jest kolejnym zespołem, który zapewnił sobie awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Piłkarze Dariusza Marca w czwartkowym spotkaniu 1/8 finału pokonali na wyjeździe Błękitnych Stargard Szczeciński 2:1.

Adrian Paluchowski i Mateusz Mak zapewnili Stali Mielec awans do ćwierćfinału Pucharu Polski. Pierwszy w czwartkowym meczu z Błękitnymi Stargard Szczeciński gola strzelił w 27. minucie, a drugi 20 minut przed końcem spotkania. Gospodarze odpowiedzieli tylko jednym trafieniem. Jego autorem był Piotr Kurbiel, który na listę strzelców wpisał się w 36. minucie.

Czy esport powinien być na igrzyskach? Damian Janikowski ma swoje zdanie

Stal uzupełniła grono ćwierćfinalistów PP. Wcześniej awans wywalczyły zespoły Lecha Poznań, Lechii Gdańsk, GKS-u Tychy, Piasta Gliwice i Legii Warszawa.

Do rozegrania pozostały dwa mecze 1/8 finału. W pierwszym z nich Miedź Legnica zmierzy się ze Stomilem Olsztyn, a w drugim Cracovia podejmie na własnym boisku Raków Częstochowa.