Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mecz Lecha Poznań w Pucharze Polski może zostać przełożony! "Śmieszny obiekt. Pastwisko"

Lech Poznań trafił w 1/8 finału Pucharu Polski na drugoligową Stal Stalowa Wola. Mecz miał odbyć się czwartego lub piątego grudnia na stadionie w Boguchwale, ale może zostać przełożony.

- Nieoficjalne wieści ze Stalowej Woli: Stal będzie walczyła o przełożenie meczu z Lechem na wiosnę. W Boguchwale jest fatalna murawa, w grudniu będzie gorsza, do tego obiekt śmieszny. W lutym mecz mógłby się odbyć w Stalowej Woli. W tym roku stadionu Stali nie zdążą przygotować - poinformował Grzegorz Hałasik, dziennikarz Polskiego Radia Poznań. - Potwierdzam wieść, jedyne słuszne rozwiązanie. Oby nikomu nie przyszło do głowy nakazać gry na pastwisku bez większej publiki - dodał Janex89, znany w środowisku piłkarskim ze sprawdzonych informacji transferowych.

Czy Lech Poznań zwolni trenera? Prezesi zaskakują [WIDEO]

Zobacz wideo

Drugoligowa Stal Stalowa Wola wszystkie domowe mecze sezonu 2019/2020 rozegrała na stadionie w Boguchwale. Wszystko przez remont stadionu w Stalowej Woli, który rozpoczął się  w czerwcu 2011. Projekt zakładał, że stadion będzie miał ponad 10 tysięcy miejsc dla kibiców, jednak z powodu zbyt wysokich kosztów prace zostały wstrzymane w 2012 roku. Wznowiono je dopiero w roku 2016, gdy ruszyła rozbiórka trybuny zachodniej. W jej miejscu ma stanąć nowa konstrukcja dla dwóch tysięcy widzów. Pojemność całego obiektu ma wynieść 3,5 tysiąca.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl

Więcej o:
Komentarze (32)
Mecz Lecha Poznań w Pucharze Polski może zostać przełożony! "Śmieszny obiekt. Pastwisko"
Zaloguj się
 • ostatniwolnyloginwtymportalu

  Oceniono 11 razy 7

  Ten obiekt na zdjęciu nie wygląda gorzej od stadionu na Gibraltarze, na którym Legia wywalczyła w lipcu cenny remis w eliminacjach do europejskich pucharów, więc nie przesadzajmy.

 • kiesier

  Oceniono 6 razy 6

  "Obiekt śmieszny" - co to za określenie?? Zamiast szacunku dla drużyny z drugiej ligi która zaszła tak wysoko obśmiewa się ich stadion.

  Śmieszniejsze (albo tragicznie śmieszne) jest to że w 38mln kraju mającym stadiony za setki mln zł najlepsze drużyny ekstraklasy dostają łomot od klubów grających na właśnie takich "śmiesznych obiektach".

 • crimen

  Oceniono 6 razy 4

  Kiedyś, dawno, dawno temu, "wielka Legia" pojechała do Mielca "pokopać za stodołą", jak się wyraził Kaziu Deyna. Dostała gładki oklep 3:0 i wróciła na warszawskie salony. Wk..wianie mniejszych klubów często wychodzi bokiem.

 • krajidiotow

  Oceniono 14 razy 4

  Ohoho... gwiaaaazdy qrwa sie znalazly. Przed blokiem na klepisku grac bez publiki z takimi pseudo uniejetnosciami. Eksperci od ekstraklasy ..

 • xttbx12

  Oceniono 4 razy 2

  Nie rozumiem o co im chodzi. Poziom gry naszych kopaczy jest całkiem podobny do grupy uczniaków grających po lekcjach na takim pastwisku w kopaną. Powinni się tam doskonale odnaleźć.

 • winku

  Oceniono 2 razy 2

  Jak się panowie kopacze nauczą grać, zaczną być wpuszczani na boiska.
  Póki co powinni grać na obiektach odpowiadających ich umiejetnosciom.
  Klepisko, rzysko, zabronowane pole. To na początek. Potem mpga zacząć grać za stodołą.
  Jak się troszkę podszkolą.

 • acer0

  Oceniono 1 raz 1

  Towarzyszu dziennikarzu czep się pan swego ogonka. I jest powiedzenie ,,a ch...owej baletnicy to i rąbek od spódnicy przeszkadza".

 • barthez_06

  Oceniono 5 razy 1

  Bardzo "wysoki" mamy dziś poziom dziennikarstwa. Pan "dziennikarz" z Radia w Wielkiego Miasta Poznania napisał: do tego obiekt śmieszny
  Dla przypomnienia panu dziennikarzowi kilka faktów. Izolator Boguchwała gra w na piątym poziomie rozgrywkowym gdzie większość klubów, ba penie nawet i poziom wyżej mogą pomarzyć o takim obiekcie. Było wiele artykułów chwalących ten obiekt jak na poziom na jakim grają piłkarze z Boguchwały. Proponuję zapoznać się ze zdjęciami na stronie stadiony.net
  Proponuje Panu dziennikarzowi aby przyjrzał się jak cudownie jest wykonany stadion w Poznaniu. Generalnie to proponuję aby zajął się czymś innym, bo na razie to on sam naraża się na śmieszność.

 • zebrzec

  Oceniono 5 razy 1

  Dla ciołów jeżdżących tutaj po Lechu. TO STAL CHCE PRZEŁOŻYĆ mecz, nie LEch! Zrozumieli? Rozumiem że lenistwo nie służy chęci czytania całości...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX