Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Mecz Lecha Poznań w Pucharze Polski może zostać przełożony! "Śmieszny obiekt. Pastwisko"

Lech Poznań trafił w 1/8 finału Pucharu Polski na drugoligową Stal Stalowa Wola. Mecz miał odbyć się czwartego lub piątego grudnia na stadionie w Boguchwale, ale może zostać przełożony.

- Nieoficjalne wieści ze Stalowej Woli: Stal będzie walczyła o przełożenie meczu z Lechem na wiosnę. W Boguchwale jest fatalna murawa, w grudniu będzie gorsza, do tego obiekt śmieszny. W lutym mecz mógłby się odbyć w Stalowej Woli. W tym roku stadionu Stali nie zdążą przygotować - poinformował Grzegorz Hałasik, dziennikarz Polskiego Radia Poznań. - Potwierdzam wieść, jedyne słuszne rozwiązanie. Oby nikomu nie przyszło do głowy nakazać gry na pastwisku bez większej publiki - dodał Janex89, znany w środowisku piłkarskim ze sprawdzonych informacji transferowych.

Czy Lech Poznań zwolni trenera? Prezesi zaskakują [WIDEO]

Zobacz wideo

Drugoligowa Stal Stalowa Wola wszystkie domowe mecze sezonu 2019/2020 rozegrała na stadionie w Boguchwale. Wszystko przez remont stadionu w Stalowej Woli, który rozpoczął się  w czerwcu 2011. Projekt zakładał, że stadion będzie miał ponad 10 tysięcy miejsc dla kibiców, jednak z powodu zbyt wysokich kosztów prace zostały wstrzymane w 2012 roku. Wznowiono je dopiero w roku 2016, gdy ruszyła rozbiórka trybuny zachodniej. W jej miejscu ma stanąć nowa konstrukcja dla dwóch tysięcy widzów. Pojemność całego obiektu ma wynieść 3,5 tysiąca.

Pobierz aplikację Football LIVE na Androida

Aplikacja Football LIVEAplikacja Football LIVE Sport.pl