Puchar Polski ma nowe logo! Oficjalny komunikat Polskiego Związku Piłki Nożnej

Polski Związek Piłki Nożnej opublikował nowe logo Totolotek Pucharu Polski. Na nowym logotypie pojawi się 'słoneczko'. Jest ono charakterystyczne dla grupy Gauselmann, która przejęła zakłady bukmacherskie Totolotek - informuje PZPN.

- Polski Związek Piłki Nożnej informuje, że w związku ze zmianą logotypu przez zakłady bukmacherskie Totolotek, sponsora tytularnego Totolotek Pucharu Polski, pojawia się także nowy logotyp i identyfikacja wizualna Pucharu Polski - czytamy na stronie laczynaspilka.pl. Nowe logo z charakterystycznym dla grupy Gauselmann, który przejęła zakłady bukmacherskie Totolotek, słońcem pojawi się już wkrótce w pierwszych punktach sprzedaży naziemnej, na www.totolotek.pl i w komunikacji marketingowej marki. Zmianie ulegnie także identyfikacja wizualna Totolotek Pucharu Polski.

Nowe logo Pucharu Polski

Zobacz wideo

Poprzednią edycję Pucharu Polski wygrała Lechia Gdańsk. Zespół Piotra Stokowca pokonał w wielkim finale na PGE Narodowym Jagiellonię Białystok (1:0). Nowa edycja "Pucharu Tysiąca Drużyn" wystartuje 25 września. Wtedy zostanie rozegrana I runda. Uczestniczyć w niej będą: czterech zwycięzców rundy wstępnej, 16 zwycięzców Pucharu Polski na szczeblu regionalnym, 16 zespołów ekstraklasy z sezonu 2018/19, 18 zespołów I ligi z sezonu 2018/19 oraz 10 zespołów II ligi z sezonu 2018/19.

Więcej o: