Pogoń Szczecin - Puszcza Niepołomice 2:0. Kuriozalny rzut wolny w Pucharze Polski. Narada, a później... [WIDEO]

Pogoń Szczecin pewnie pokonała drugoligową Puszczę Niepołomice i awansował do półfinału Pucharu Polski. W pierwszym meczu zespół Kazimierza Moskala wygrał 2:1, a w rewanżu 2:0. Piękna przygoda zespołu z Niepołomic w Pucharze Polski dobiegła końca, ale to rozegranie rzutu wolnego kibice w Polsce zapamiętają na długo...

Pierwsze minuty spotkania w Szczecinie miały zaskakujący przebieg. Goście nie mieli nic do stracenia i ruszyli do ataku. Byli częściej przy piłce i stworzyli kilka niezłych sytuacji pod bramką Jakuba Słowika. Pogoń jednak bardzo szybko zamknęła sprawę awansu do półfinału Pucharu Polski. W 10. minucie wynik strzałem głową otworzył Kamil Drygas, a w drugiej rywali dobił Adam Frączczak.

Zespół z Niepołomic szukał swoich szans pod bramką Pogoni. Głównie ze stałych fragmentów gry, które przez całe spotkanie wykonywał całkiem nieźle. Piłkarzom Tomasza Tułacza przydarzyła się jednak zabawna wpadka.