Przed meczem wypowiedział się Bartosz Rymaniak, kapitan KGHM Zagłębia Lubin
- Czeka nas bardzo ważny mecz. każdy sobie zdaje z tego sprawę, jakie to spotkanie. Dla nas to też coś wyjątkowego, gra na Stadionie Narodowym, to pokazuje ciężką pracę, którą wykonaliśmy we wcześniejszej fazie gry. Dobrze by było to zakończyć sukcesem, a do tego potrzeba dobrej gry z naszej strony. Wystarczy strzelić jedną więcej niż przeciwnik podkreślał Rymaniak.