I liga. Młody Kosecki gola zadedykował ojcu

PRZEGLĄD PRASY. - Jakub Kosecki, syn Romana Koseckiego, już w pierwszym występie w barwach ŁKS Łódź wpisał się na listę strzelców. Zdobytego gola zadedykował ojcu - donosi ?Przegląd Sportowy?.

W spotkaniu I ligi z Pogonią Szczecin, a więc jednym z głównych rywali ŁKS w walce o awans do Ekstraklasy, 19-letni Jakub Kosecki wpisał się na listę strzelców. Zdobył gola na 2:1, a więc zapewnił swojej drużynie zwycięstwo.

- Ogromnie cieszę się z tego gola, choć nie wszystko wyszło tak, jak sobie założyłem - powiedział piłkarz po meczu. Wypowiedź skromna, bo gol był niespotykanej urody.

- Klub ma powody do radości, ale to dopiero pierwszy mecz Jakuba. Zobaczymy, co będzie dalej, hurraoptymizm nie jest wskazany - tonował nastroje ojciec piłkarza, Roman Kosecki - były znakomity piłkarz reprezentacji Polski.

- Tę bramkę dedykuję tacie - dodał piłkarz wypożyczony do ŁKS z Legii. - To on przekonał mnie do gry w ŁKS. Już teraz mogę powiedzieć, że to był dobry krok. Jeśli atmosfera nadal będzie tak dobra, to chciałbym związać się z tym klubem na dłużej - zakończył Jakub Kosecki.

Szymkowiak - W Wiśle brakuje Polaków ?

Więcej o: