Wisła Kraków traci wielkie talenty. Znów odchodzą do odwiecznego rywala

Kolejna zła wiadomość dla fanów Wisły Kraków. Utalentowani bracia Przybyłko opuszczają "Białą Gwiazdę".

- Jest ciężko i tyle. Daliśmy d**y dziś za przeproszeniem - mówił Igor Łasicki, kapitan Wisły Kraków po sensacyjnej porażce 1:4 z Puszczą Niepołomice. Tym samym "Biała Gwiazda" odpadła z baraży o Ekstraklasę, a w niej zobaczymy właśnie Puszczę

Zobacz wideo Marciniak sędziował w IV lidze. "Bałem się, że swoją osobowością zabije ten mecz"

- Mało rzeczy nie lubię w życiu, ale jednej nienawidzę: zawodzić w drodze do zakładanego celu. Z tego miejsca chciałem wszystkich przeprosić. A jednocześnie podziękować za ciężką pracę, którą wykonaliśmy w klubie - żalił się trener Radosław Sobolewski. A siedzący wówczas na trybunach Jarosław Królewski, współwłaściciel klubu, po prostu zakrył twarz dłońmi.

Utalentowani bracia odchodzą z Wisły

Być może przyszłość Wisły będzie jeszcze gorsza, bo Kraków opuszczają utalentowani piłkarze. Kilka dni temu temu Wisłę Kraków na Legię Warszawa zamienił Wojciech Urbański ,18-letni pomocnik. Ale to nie wszystko.

"Białą Gwiazdę" opuszczają bracia Przybyłko: Kacper, Filip i Bartosz. Najstarszy z nich jest Kacper, który niedawno skończył 18 lat i występuje w kadrze U-18. Zdolny stoper jeszcze nie zadebiutował w seniorskiej drużynie Wisły, ale od dawno pisano o nim, że ma wielki talent. TVP Sport donosi, że najstarszy z braci Przybyłko trafi do Korony Kielce.

Utalentowani są także jego bracia, bo choć Filip jest z rocznika 2008, a Bartosz z 2010, to na co dzień trenowali ze starszymi grupami. Oni dwaj, tak jak Urbański, trafią do Legii.

Bolesny sezon Wisły

Dla Wisły ostatni sezon zakończył się wielkim rozczarowaniem. Rundę wiosenną zaczynała na dziesiątym miejscu, ale po serii dobrych wyników była nawet wiceliderem. Sezon zasadniczy zakończyła na czwartej pozycji, przez co o awans do ekstraklasy musiała walczyć w barażach. W nich odpadła w półfinale. I to na własnym stadionie.

Więcej o:
Copyright © Agora SA