Kompromitacja Wisły Kraków. Fatalny występ z ostatnią drużyną tabeli

Kryzys w Wiśle Kraków wciąż trwa. Drużyna prowadzona przez Radosław Sobolewskiego tylko zremisowała na wyjeździe z ostatnią drużyną tabeli - Sandecją Nowy Sącz 1:1.

Była 17. minuta meczu rozegranego na stadionie w Niepołomicach. Goście zrobili bardzo ładną, zespołową akcję. Po dośrodkowaniu z lewej strony, pierwszy strzał obronił doświadczony, 38-letni bramkarz Matus Putnocky. Przy dobitce z metra Igora Łasickiego nie miał już szans.

Grupowy rywal Polaków na MŚ stracił swoją gwiazdę. Wpadł na dopinguGrupowy rywal Polaków na MŚ stracił swoją gwiazdę. Wpadł na dopingu

Wisła Kraków traci wygraną w końcówce

Gospodarze blisko wyrównania byli w 81. minucie. Wtedy jednak pojedynek sam na sam z bramkarzem przegrał rezerwowy Maciej Mas. Pięć minut później zawodnicy Sandecji dopięli swego. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego z lewej strony, głową uderzył Kamil Słaby, piłka odbiła się od nadbiegającego Ivan Jelicia Balty i wpadła do siatki. W końcówce żadnej z drużyn nie udało się zdobyć zwycięskiego gola.

Wisła Kraków wciąż nie może wyjść z kryzysu, który dopadł ją od połowy sierpnia. Od tamtej pory w I lidze zagrała trzynaście meczów. Bilans w nich ma fatalny - zaledwie dwa zwycięstwa, pięć remisów i aż sześć porażek.

Piłkarze Wisły Kraków po remisie z Sandecją z 24 punktami zajmują dziesiąte miejsce w tabeli. Do prowadzącego ŁKS-u Łódź tracą jednak aż trzynaście punktów. Sandecja Nowy Sącz cały czas jest na ostatniej pozycji (14 punktów).

Sędzia odepchnął zawodnika ChelseaSzokujące sceny w Anglii. Sędzia popchnął piłkarza Chelsea [WIDEO]

W niedzielę zostaną jeszcze trzy mecze I ligi: Chrobry Głogów - Stal Rzeszów (godz. 15), Górnik Łęczna - Pueszcza Niepołomice i Resovia - Zagłębie Sosnowiec (oba o godz. 18).