Transferowy sen Wieczystej trwa. Kolejny hit w drodze, ale "łatwo nie będzie"

Wieczysta Kraków nie zwalnia tempa na rynku transferowym. Beniaminek III ligi chce dokonać kolejnego hitowego wzmocnienia. Według informacji Interii na celowniku Wieczystej znalazł się Adam Radwański, zawodnik Bruk-Betu Termaliki Nieciecza.

Wieczysta Kraków słynie w Polsce z hitowych transferów. W przeszłości pozyskali między innymi Thibaulta Moulin, Sławomira Peszkę czy też Radosława Majewskiego. W tym sezonie do klubu dołączył choćby Błażej Augustyn. Wczoraj informowaliśmy z kolei o zainteresowaniu Igorem Angulo. Teraz na celowniku pojawił się kolejny zawodnik.

Zobacz wideo

Adam Radwański trafi do Wieczystej Kraków? "Tanio nie będzie"

Według informacji Sebastiana Staszewskiego z portalu Interia Wieczysta Kraków jest zainteresowana pozyskaniem Adama Radwańskiego z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Zadanie może jednak nie należeć do najłatwiejszych ze względów finansowych. 

Więcej artykułów o podobnej treści znajdziesz na portalu Gazeta.pl

"Wieczysta Kraków od jakiegoś czasu rozważa transfer Adama Radwańskiego z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. To byłoby duże wzmocnienie drużyny Franciszka Smudy, ale łatwo (tanio) nie będzie... Pomocnika wiąże z Termaliką jeszcze roczna umowa, w której jest opcja przedłużenia +1" - napisał Staszewski na Twitterze.

Michał Helik w meczu Węgry - Polska (3:3)Lech dostał kosza. Helik nie chce wracać do kraju. "Czeka na oferty z klubów zachodnich"

Nie wiadomo też, czy klub zgodzi się na oddanie zawodnika dwie ligi niżej. "Jeśli pan Kwiecień sobie wymyśli, że zapłaci za niego z 500 czy 600 tysięcy, to oczywiście, że puści. Ale czy tyle da? Wątpię" - ocenił dziennikarz Interii.

Adam Radwański ma 24 lata i w ubiegłym sezonie rozegrał 26 spotkań w Ekstraklasie, w których zdobył 2 bramki. W bieżących rozgrywkach ma na koncie już 7 występów, 2 bramki i 1 asystę.

Wisła Kraków - Arka GdyniaGorący koniec okna w Wiśle Kraków. Dość zaskakujące odejście z klubu

Wieczysta Kraków w tym sezonie występuje w III lidze. Zespół Franciszka Smudy po czterech meczach ma na koncie 7 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli. 

Więcej o: