Oficjalnie: Były kadrowicz Nawałki w Podbeskidziu

Były reprezentant Polski Tomasz Jodłowiec został nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała. 36-letni pomocnik podpisał z pierwszoligowcem roczny kontrakt.

O tym, że były piłkarz Legii Warszawa i reprezentacji Polski, ma podpisać kontrakt z Podbeskidziem Bielsko-Biała, informowaliśmy na Sport.pl dziesięć dni temu. W piątkowe popołudnie te doniesienia potwierdziły się i pierwszoligowiec ogłosił pozyskanie uczestnika Euro 2016.

Zobacz wideo Dlaczego piłkarze tak dużo zarabiają?

Oficjalnie: Tomasz Jodłowiec piłkarzem Podbeskidzia Bielsko-Biała. Powrót po 16 latach

Tomasz Jodłowiec został nowym zawodnikiem Podbeskidzia Bielsko-Biała, podpisując ze swoim nowym pracodawcą roczny kontrakt. 49-krotny reprezentant Polski, który był ważną częścią kadry Adama Nawałki m.in. na Euro 2016, ma pomóc drużynie z Bielska-Białej wrócić do najwyższej klasy rozgrywkowej. 

Dla 36-letniego Jodłowca jest to powrót w rodzinne strony. Były reprezentant Polski pochodzi bowiem z oddalonego o 20 kilometrów od Bielska-Białej Żywca. Co ciekawe, doświadczony pomocnik miał okazję również występować w Podbeskidziu, a miało to miejsce 16 lat temu, gdy jako 20-latek w sezonie 2005/06 zaliczył on 13 spotkań w I lidze oraz zdobył jedną bramkę.

Tomasz Jodłowiec w swojej karierze występował także m.in w Dyskobolii Grodzisk Wielkopolski, Polonii Warszawa, Śląsku Wrocław, Legii Warszawa i Piaście Gliwice. W ekstraklasie rozegrał 382 mecze, w których strzelił 28 goli. 

Więcej o: