Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

To koniec Arkadiusza Malarza w ŁKS-ie Łódź! Oficjalnie

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami Sport.pl, kapitan ŁKS-u, Arkadiusz Malarz odchodzi z klubu po zakończeniu sezonu. W poniedziałek potwierdziła to oficjalna strona łodzian.

Arkadiusz Malarz w niedzielę zakończył sezon Fortuna I Ligi z ŁKS-em. Jego klub nie awansował do ekstraklasy po porażce 0:1 z Górnikiem Łęczna w finale baraży, a Malarz był poza kadrą meczową. Teraz oficjalnie wyjaśniła się też przyszłość bramkarza.

Zobacz wideo "Krytyka przyniosła wymierne korzyści. Widać to było w grze Lewandowskiego"

Malarz w ŁKS-ie stał się niepotrzebny. Klub nie przedłużył z nim kontraktu

"Kontrakt Malarza z łódzkim klubem wygasa wraz z końcem czerwca tego roku i według informacji Sport.pl może nie zostać przedłużony. Działacze ŁKS-u spore nadzieje wiążą bowiem z Arndtem i Malarz może stać się w Łodzi niepotrzebny. Do rozmów odnośnie przyszłości z piłkarzami w większości przypadków dojdzie jednak po zakończeniu sezonu" - informowaliśmy na początku czerwca, gdy pisaliśmy także o sytuacji, w której Malarz miał wściekać się na kibiców łodzian sugerujących mu słabą formę w ostatnim czasie.

Legia Warszawa finalizuje dwa transfery. Zostały już tylko testy medyczneLegia Warszawa finalizuje dwa transfery. Zostały już tylko testy medyczne

W ostatnim meczu nie zagrał przez uraz

Teraz ŁKS oficjalnie podał, że wygasający kontrakt Malarza faktycznie nie zostanie przedłużony. "Barażowe spotkanie z Arką Gdynia było pożegnalnym występem doświadczonego bramkarza z Łódzkim Klubem Sportowym, bo w niedzielnym finale golkiper nie zagrał ze względu na uraz" - czytamy w komunikacie.

Legia Warszawa poznała rywala w eliminacjach do LMLegia o krok od kolejnego transferu. Wzmocnienie przed walką o puchary

Malarz trafił do ŁKS-u we wrześniu 2019 roku, kiedy klub grał w ekstraklasie. Rozegrał w nim 59 spotkań. Wcześniej był piłkarzem Legii Warszawa, GKS-u Bełchatów, Panachaiki, AEL Limassol, czy Polonii Warszawa. Na razie nie wiadomo, gdzie doświadczony bramkarz miałby się przenieść na kolejny sezon.

Wydali 330 mln na prawa do najlepszych meczów, ale w ramach protestu ich nie pokażąWydali 330 mln na prawa do najlepszych meczów, ale w ramach protestu ich nie pokażą

Więcej o: