Fatalna seria ŁKS-u! Wysoka porażka u siebie wicelidera Fortuna I Ligi

Wicelider Fortuna I Ligi, ŁKS przegrał 0:3 z GKS-em Tychy w meczu 17. kolejki rozgrywek. Dla łodzian to już szósty ligowy mecz bez zwycięstwa i czwarta porażka z rzędu.

ŁKS wrócił do gry na wiosnę nieco wcześniej niż inne drużyny Fortuna I Ligi, bo rozgrywał mecz 1/8 finału Pucharu Polski z Legią Warszawa, który przegrał 2:3 i odpadł z rozgrywek. Na powrót do rozgrywek ligowych łodzianie grali z GKS-em Tychy na własnym stadionie.

Wysoka porażka ŁKS-u. Czwarta ligowa porażka z rzędu

I ten mecz potoczył się dla nich fatalnie. Do przerwy przegrywali z zespołem Artura Drebina 0:1 po golu Bartosza Biela z 40. minuty. W drugiej połowie goście zdobyli jeszcze dwa gole - w 55. minucie trafił Bartosz Szeliga, a dwie minuty później Kamil Kargulewicz.

Widzew może trafić w ręce zagranicznego inwestora! Widzew może trafić w ręce zagranicznego inwestora! "Jeden ze współwłaścicieli Numancii"

ŁKS nie potrafił się pozbierać i odrobić strat, choć świetną sytuację w 72. minucie miał Łukasz Sekulski, ale trafił prosto w bramkarza rywali, Konrada Jałochę. Do końca spotkania utrzymał się wynik 0:3, który sprawia, że łódzka drużyna pozostaje już przez sześć ligowych spotkań bez zwycięstwa. To była także czwarta porażka z rzędu zawodników Wojciecha Stawowego.

Ricardinho piłkarzem ŁKS!Hit transferowy w I lidze! Ricardinho wrócił do Polski! Będzie błyszczał jak w Wiśle?

GKS Tychy już czwarty w tabeli Fortuna I Ligi

W tabeli rozgrywek ŁKS pozostaje na drugim miejscu z dorobkiem 32 punktów i stratą dziesięciu do lidera, Bruk-Betu Termaliki Niecieczy. GKS Tychy dzięki wygranej w Łodzi jest już na czwartej pozycji z trzydziestoma punktami.

ŁKS - Chrobry Głogów 4:0Dwukrotny mistrz świata dzieci z domów dziecka robi karierę w 1. lidze