Wielkie zmiany w Widzewie. Prezes Pajączek odwołana przez Radę Nadzorczą

Martyna Pajączek od 1 stycznia przestanie pełnić funkcję prezesa Zarządu Spółki Widzewa Łódź. Informację podał klub na swojej stronie internetowej. Pajączek została odwołana przez Radę Nadzorczą.

- Rada Nadzorcza Widzew Łódź SA podjęła decyzję o odwołaniu z funkcji Prezesa Zarządu Widzew Łódź SA Pani Martyny Pajączek z dniem 31 grudnia 2020 r. Od dnia 1 stycznia 2021 r. Zarząd Spółki będzie funkcjonował w składzie: Pan Piotr Szor i Pan Michał Rydz - czytamy w komunikacie na stronie internetowej klubu. 

Zobacz wideo Cecherz o pracy w Widzewie: Poczułem się skrzywdzony, to była moja porażka

Martyna Pajączek od 1 stycznia nie będzie już prezesem Widzewa

Martyna Pajączek rozpoczęła pracę w Widzewie w połowie zeszłego roku i już od miesiąca mówiło się, że prawdopodobnie od stycznia 2021 roku nie będzie już pełnić funkcji prezesa łódzkiego klubu.

W zeszłym sezonie za kadencji Pajączek Widzew awansował z II ligi do Fortuna I Ligi, gdzie gra obecnie. Prezes zwolniła wówczas trenera Marcina Kaczmarka i zatrudniła obecnego szkoleniowca drużyny, Enkeleida Dobiego.

W tabeli tego sezonu rozgrywek drużyna trenera Enkeleida Dobiego jest jednak dopiero trzynasta. Ma w dorobku 19 punktów zdobyte w ciągu piętnastu meczów, choć większość drużyn ma zagrane o dwa mecze więcej od łodzian, a to ze względu na przymusową przerwę po przypadkach zakażeń koronawirusem w zespole. 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.