ŁKS Łódź wciąż niepokonany! Pogrom na wyjeździe. Niesamowity gol Domingueza! [WIDEO]

Antonio Dominguez zdobył piękną bramkę uderzeniem w lewy róg bramki zza pola karnego, a jego ŁKS pewnie pokonał 3:0 (1:0) GKS Jastrzębie w wyjazdowym spotkaniu 12. kolejki Fortuna I Ligi. Łodzianie pozostają niepokonanym liderem rozgrywek.

ŁKS dominuje od początku sezonu Fortuna I Ligi. Do soboty wygrali aż dziewięć spotkań i zaledwie jedno zremisowali - 0:0 na wyjeździe z Arką Gdynia. Do Jastrzębia jechali w roli zdecydowanych faworytów.

Cudowny gol Domingueza! Potem padły jeszcze dwa, a ŁKS wciąż niepokonany w I lidze!

Od początku meczu łodzianie tworzyli sobie więcej szans i objęli prowadzenie już w 19. minucie. Na prawym skrzydle Samuel Corral zagrał piłkę do Antonio Domingueza, a ten uderzył zza pola karnego, świetnie podkręcając piłkę, która trafiła w lewy górny róg bramki.

Wynik 1:0 utrzymał się do końca pierwszej połowy spotkania, ale po przerwie padły jeszcze dwie bramki dla gości. W 76. minucie gola zdobył Tomasz Nawotka, a w 89. rzut karny po czerwonej kartce dla Kryspina Szcześniaka wykorzystał Łukasz Sekulski.

Dwa debiuty w Fortuna 1 Lidze. Beniaminek nie zwalnia tempa. Gdzie obejrzeć mecze?Dwa debiuty w Fortuna 1 Lidze. Beniaminek nie zwalnia tempa. Gdzie obejrzeć mecze?

Dzięki trzem punktom wywalczonym z GKS-em Jastrzębie ŁKS wciąż jest niepokonanym liderem I ligi. Ma w dorobku aż 31 punktów, a przewaga nad drugim Bruk-Betem Termaliką Nieciecza wynosi cztery punkty, choć ona ma jeszcze jeden zaległy mecz do rozegrania. GKS Jastrzębie wciąż ma tylko cztery punkty i zajmuje dopiero siedemnaste, przedostatnie miejsce w tabeli.

Kamil Grosicki negocjował powrót do Ekstraklasy. Piłkarz ujawnia szczegółyKamil Grosicki negocjował powrót do Ekstraklasy. Piłkarz ujawnia szczegóły