Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Klub I Ligi zawiesza treningi. Najbliższy mecz może się nie odbyć

Sandecja Nowy Sącz poinformowała, że w związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną treningi jej pierwszego zespołu zostały zawieszone. Wszyscy piłkarze klubu w najbliższych dniach przejdą testy na obecność koronawirusa.

"W związku z dynamiczną sytuacją epidemiczną decyzją sztabu szkoleniowego i Zarządu MKS Sandecja S.A. treningi pierwszego zespołu zostały zawieszone" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Sandecji Nowy Sącz.

Zobacz wideo Marek Papszun tłumaczy tajemnice sukcesu Rakowa. "Polska jest zacofana w szkoleniu" [SEKCJA PIŁKARSKA #68]

Sandecja zawiesza treningi. Wszyscy piłkarze przejdą testy na obecność koronawirusa

Władze Sandecji poinformowały, że powodem zawieszenia treningów jest fakt, iż w ostatnich meczach drużyna mierzyła się z zespołami, w których wykryto pozytywne wyniki na Covid-19. "Mając na uwadze zdrowie naszych piłkarzy władze klubu postanowiły wszystkich przebadać na okoliczność wystąpienia koronowirusa i wówczas mając wyniki podjąć decyzję o wznowieniu zajęć. Do podjęcia tej decyzji skłonił też fakt, iż mecz z Resovią najprawdopodobniej się nie odbędzie z uwagi na jeden pozytywny wynik w zespole beniaminka" - czytamy w klubowym oświadczeniu.

Po dziewięciu rozegranych meczach Sandecja zajmuje ostatnie miejsce w tabeli 1. ligi. Piłkarze Piotra Mandrysza dotychczas nie wygrali żadnego meczu, zremisowali jeden i aż osiem przegrali. Najbliższy mecz z Resovią w Rzeszowie ma się odbyć 23 października. Nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, czy będzie odwołany.

Przeczytaj także: