Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Arki Gdynia z koronawirusem! Drużyna nie pojechała na mecz

Jeden z zawodników Arki Gdynia otrzymał pozytywny wynik na obecność koronawirusa. Z tego powodu nie wiadomo, czy dojdzie do skutku mecz z Górnikiem Łęczna, zaplanowany na niedzielę.

W niedzielę miał się odbyć mecz I ligi pomiędzy Górnikiem Łęczna a Arką Gdynia. Jak się jednak okazuje, może się nie odbyć. Arka nie wyruszyła jeszcze do Łęcznej, ponieważ u jednego z jej piłkarzy potwierdzono zakażenie koronawirusem.

Zobacz wideo Poważny problem Linettego w kadrze. "Jeden z pierwszych, któremu kupujesz bilet na turniej" [Sekcja Piłkarska #62]

Nadal jednak nie podjęto ostatecznej decyzji, czy spotkanie może się odbyć. Władze Arki czekają na informacje ze strony sanepidu, czy przeprowadzenie testu przed meczem u pozostałych pozwoliłoby rozegrać spotkanie. Biorąc jednak pod uwagę, że potrzeba co najmniej kilku dni, aby wyniki testów były miarodajne, szanse na rozegranie meczu są niewielkie.

Zarówno Arka Gdynia, jak i Górnik Łęczna znakomicie rozpoczęły rozgrywki piłkarskiej I ligi. Obydwa zespoły wygrały swoje pierwsze dwa spotkania. Przed rozpoczęciem 3. kolejki w tabeli prowadzili jednak piłkarze z Gdyni, dzięki większej liczbie zdobytych bramek.

Przeczytaj także: