Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Koronawirus w kolejnym polskim klubie. Odwołany sparing przed Pucharem Polski

Środowy sparing ŁKS-u Łódź z KKS-em Kalisz został odwołany. Jak informuje "Gazeta Wyborcza", wszystko z powodu pozytywnego wyniku testu na koronawirusa u jednego z piłkarzy łódzkiego zespołu.

Sparing ŁKS-u z KKS-em Kalisz, który miał odbyć się w środę o 17:00, został odwołany niemal w ostatniej chwili. Tym samym nie dojdzie do skutku ostatni sparing przed niedzielnym meczem Pucharu Polski, w którym ŁKS, w ramach 1/32 finału, miał zmierzyć się ze Śląskiem Wrocław.

Zobacz wideo Lewandowski zaczyna turniej finałowy Ligi Mistrzów [SEKCJA PIŁKARSKA #58]

Koronawirus w zespole ŁKS Łódź

Jak donosi "Gazeta Wyborcza", u jednego z piłkarzy potwierdzono zakażenie koronawirusem. Według "Wyborczej" jest nim Jan Grzesik, który miał trafić do Warty Poznań, jednak z powodu zakażenia transfer został zawieszony. Jeszcze kilka dni temu wydawało się jednak, że zmiana klubu przez obrońcę jest przesądzona.

Nadal nie wiadomo, co z zawodnikami ŁKS-u. Wszyscy zawodnicy będą musieli przejść testy na obecność koronawirusa. Istnieje obawa, że do tego czasu wszyscy zostaną poddani kwarantannie, do otrzymania wyników testów. Rozgrywki I ligi łodzianie zaczną 29 sierpnia, od spotkania z Odrą Opole. Nie wiadomo także, co z niedzielnym meczem ze Śląskiem Wrocław, który w tej sytuacji także może zostać odwołany.

Przeczytaj także: