Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Nowy szczyt żenady w polskiej piłce? Odra wydała komunikat ws. Rumaka. "Czegoś takiego nie widziałem"

Zarząd Odry Opole, grającej aktualnie w 1. lidze, postawił trenerowi Mariuszowi Rumakowi ultimatum. W internecie natychmiast zawrzało, pojawiły się głosy, że sposób komunikacji stosowany przez władze klubu jest kuriozalny i skandaliczny.

"Legii nie stać na to, żeby rezygnować z Carlitosa"

Zobacz wideo

Zarząd Odry Opole, w komunikacie opublikowanym w mediach społecznościowych, poinformował o postawieniu trenerowi, którym aktualnie jest Mariusz Rumak, ultimatum. Zgodnie z nim, Odra musi w najbliższej kolejce pokonać Radomiaka, a w dwóch kolejnych meczach zdobyć 4 punkty. W przypadku niespełnienia któregoś z tych warunków, kontrakt z trenerem zostanie rozwiązany.

Tweet Odry Opole wyśmiewany. "Nigdy nie widziałem czegoś takiego"

W internecie natychmiast zawrzało. Kibice zaczęli wyśmiewać sposób komunikacji władz klubu, określając je mianem kompromitacji, kuriozum i skandalu. - Różne rzeczy w piłce widziałem/słyszałem. Takiego tweeta jeszcze nigdy - zauważył z kolei Maciej Iwański, komentator TVP Sport. W podobnym tonie wypowiadają także inni kibice, którzy podkreślają, że w polskiej piłce czegoś takiego jeszcze nie było.

Odra Opole po pierwszych pięciu kolejkach 1. ligi zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli, z jednym punktem zdobytym w meczu z Miedzią Legnica. Mariusz Rumak zachowa posadę, jeśli zdobędzie 7 punktów w spotkaniach z Radomiakiem Radom, GKS Jastrzębie i Wartą Poznań.