Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Fortuna 1. Liga. Jacek Zieliński zwolniony. Bruk-Bet Termalica szuka nowego trenera

Jacek Zieliński nie jest już trenerem Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Zarząd klubu, po fatalnym początku sezonu, podjął decyzję o zwolnieniu szkoleniowca.

"Z dniem dzisiejszym [poniedziałek - red.] zakończył pracę w naszym klubie pan trener Jacek Zieliński. Zarząd klubu pragnie podziękować trenerowi Jackowi Zielińskiemu za ogromny wkład pracy, zaangażowanie, współpracę oraz pełną identyfikację z klubem. Z całym przekonaniem możemy stwierdzić, że Pan Jacek Zieliński to wielkiego formatu Trener i Człowiek. Życzymy trenerowi sukcesów sportowych na ekstraklasowych boiskach" - czytamy w oficjalnym komunikacie, zamieszczonym na stronie internetowe klubu.

Zieliński był trenerem Termaliki od lutego bieżącego roku. Łącznie poprowadził ją w 21 meczach, w których uzyskał fatalną średnią punktów zdobywanych na mecz. Wyniosła ona zaledwie 0,95. O zwolnieniu 57-letniego szkoleniowca zadecydował fatalny początek sezonu Fortuna 1. Ligi - w dziewięciu meczach "Słonie" wygrały zaledwie raz, dwukrotnie remisując i ponosząc aż sześć porażek.

Termalica aktualnie zajmuje ostatnie miejsce w tabeli zaplecza Lotto Ekstraklasy. Na razie nie wiadomo, kto zostanie nowym trenerem zespołu z Niecieczy.

***

>> Fortuna 1. Liga. Podsumowanie 10. kolejki

>> To już nie Piątek, to "Super Piątek"! Włoskie media zachwycone polskim napastnikiem. Udany weekend naszych piłkarzy za granicą [PODSUMOWANIE]

>> Liga Mistrzów UEFA. Transmisja TV. Polsat i TVP pokazują mecze

>> Liga Mistrzów UEFA. Ośmiu Polaków rozpoczyna walkę o trofeum