Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Tragedia Bartłomieja Kulejewskiego. Matka piłkarza Ruchu zmarła tuż po meczu syna

Do dramatu doszło po meczu Ruchu Chorzów z Zagłębiem Sosnowiec, w ostatniej kolejce I ligi. Po zakończeniu przegranego przez Niebieskich spotkania, na jednej z trybun zasłabła matka Bartłomieja Kulejewskiego, piłkarza chorzowskiego klubu. Kobiety nie udało się uratować - informuje portal "WP Sportowe Fakty".

Do tragicznych wydarzeń doszło tuż po ostatnim gwizdku sędziego. Ruch przegrał 0:1 przez co spadł do II ligi. Zagłębie, które wygrało, zapewniło sobie natomiast awans do Lotto Ekstraklasy.

Podczas radości piłkarzy z Sosnowca, na jednej z trybun rozgrywały się dramatyczne sceny. Chwilę po zakończeniu spotkania zasłabła matka jednego z piłkarzy Ruchu, Bartłomieja Kulejewskiego. Piłkarz szybko dowiedział się o sytuacji, i natychmiast zjawił się na trybunach, gdzie trwała już akcja ratunkowa. Po 40 minutach kobieta została przewieziona do szpitala, gdzie zmarła.

- To dramat dla wszystkich tutaj. Panią Marzenę [matkę zawodnika - red.] wszyscy znali. Była to bardzo pozytywna osoba, bardzo aktywna. Ona tu była od lat, jeździła z Bartkiem od początku na mecze i turnieje, chodziła na mecze seniorów, także w czasach, gdy syn jeszcze nie grał w pierwszej drużynie - w rozmowie z portalem "Sportowe Fakty WP" opowiada Mateusz Michalik, koordynator ds. szkolenia młodzieży w Akademii Piłkarskiej Ruchu Chorzów, który prowadził Kulejewskiego w przeszłości.

Kulejewski zagrał w tym sezonie w 6 spotkaniach Ruchu. Łącznie na boisku przebywał 434 minut.

Więcej o:
Komentarze (13)
Tragedia Bartłomieja Kulejewskiego. Matka piłkarza Ruchu zmarła tuż po meczu syna
Zaloguj się
 • vlaadmir

  Oceniono 4 razy 4

  Żenujący tytuł na głównej. Mierzi mnie robienie sensacji ze śmierci członków rodziny sławnych osób. W tym przypadku chodzi chyba nawet o rodzinę osoby mało sławnej, niemalże anonimowej.

 • kalowiec

  Oceniono 3 razy 3

  Dział nekrologi to chyba gdzie indziej, pisać publicznie o śmierci tak naprawdę anonimowej osoby jakiegoś anonimowego młodego piłkarza? Nie bardzo rozumiem po co, w ramach sensacji czy może pokazanie związku przyczynowo skutkowego, spadek=zgon?

 • mario.wario

  Oceniono 2 razy 2

  i co z tego? To naprawdę jest informacja na 1 stronę?

 • vald

  Oceniono 2 razy 2

  W tym dniu zmarło pewnie kilkanaście bądź kilkadziesiąt czyichś matek.
  Współczucie dla wszystkich którzy je stracili.
  Myślcie czasami co piszecie. Nie tylko młody piłkarz ma matkę

 • tommms

  Oceniono 1 raz 1

  Straszna sprawa, trzymaj się chłopie mocno, nie ma co pisać, że będzie dobrze, bo będzie ciężko.
  Tylko jednego nie rozumiem - redakcjo - po co ten sensacyjny, brukowy ton? Tragedia się stała, a Wy bawicie się w pudelka.

 • ko_menta_tors

  0

  Domyśliła się, jakie komentarze będą po meczu w gazetach...

  ...i serce nie wytrzymało - czasem jak czytam te komentarze to też mi serce wariuje!!

 • mariuszstaniszewski

  0

  Bartek trzymaj się. Kibice Zagłębia Sosnowiec.

 • dupajasi0

  0

  To smutne. Choć dla wierzących w bajki o przybitym to wesoła wieść, że ktoś udał się do krainy wiecznych łowów na spotkanie ze stwórcą. Szkoda, że nie napisaliście ile lat miała ta pani. Bo narracja artykułu tworzy wrażenie, że nikomu innemu matki nie umierają i ta śmierć nie wiadomo czemu jest jakąś wielką tragedią. ;-)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX