Sport.pl
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ

Piłkarz Chojniczanki Chojnice zatrzymany przez policję. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności

Michał M. spędzi trzy miesiące w areszcie tymczasowym. Podstawowemu piłkarzowi Chojniczanki Chojnice za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

Chojniczanka Chojnice jest liderem Nice 1. ligi. Klub z województwa pomorskiego marzy o awansie do Lotto Ekstraklasy, ale w rundzie wiosennej będzie musiał radzić sobie bez podstawowego obrońcy. Michał M. został zatrzymany przez policję. 27-latek został oskarżony o kradzież z włamaniem.

- Kryminalni z Komendy Powiatowej Policji w Myślenicach współpracując z jednostką policji z Chojnic zlikwidowali dziuplę samochodową, która znajdowała się na terenie prywatnej posesji w powiecie chojnickim. Podczas akcji policjanci znaleźli dwa samochody osobowe: Porsche Macan i Peugeot 508 o wartości blisko pół miliona złotych oraz części samochodowe, które najprawdopodobniej pochodzą z kradzionych innych pojazdów. Zatrzymanemu 27-latkowi za kradzież z włamaniem grozi do 10 lat pozbawienia wolności, a jego 46-letniemu wspólnikowi za pomoc w ukryciu skradzionych samochodów nawet do 5 lat więzienia. - czytamy na stronie powiatowej komendy policji w Myślenicach.

Na stronie pojawił się również szczegóły akcji policyjnej.

"W trakcie przeprowadzonej akcji, mundurowi zatrzymali dwóch zaskoczonych mężczyzn, mieszkańców powiatu chojnickiego. Jeden z nich to właściciel pomieszczeń, gdzie ukryto skradzione samochody, a drugi z mężczyzn został zatrzymany w czasie, kiedy siedział w garażu za kierownicą jednego ze skradzionych  samochodów".

"Zatrzymanym mężczyznom w sobotę policjanci przedstawili zarzuty. 27-letniemu chojniczaninowi zarzucono kradzież z włamaniem (za grozi do 10 lat pozbawienia wolności). Został przewieziony do KPP Myślenice, a w  niedzielę, Sąd Rejonowy w Myślenicach, na wniosek prokuratury zastosował wobec 27-latka trzymiesięczny  areszt tymczasowy. Jego 46-letni kolega, usłyszał zarzut za paserstwo (za popełnienie którego  grozi nawet do 5 lat więzienia) i otrzymał środek zapobiegawczy w postaci dozoru policji".

Więcej o:
Komentarze (34)
Piłkarz Chojniczanki Chojnice zatrzymany przez policję. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności
Zaloguj się
 • michalmos

  Oceniono 9 razy 5

  No pięknie...Michał Markowski zatrzymany. W tej lidze różne konszachty, niekoniecznie legalne, są niestety na porządku dziennym.

 • yosemitesam

  Oceniono 4 razy 2

  To na mundial raczej nie pojedzie.

 • ja5569

  Oceniono 4 razy 2

  Pozazdroscil Lewandowskiemu zarobkow?

 • Ozi Ozi

  Oceniono 1 raz 1

  Płka do metalu by mu się teraz przydala.

 • adamyauch

  Oceniono 1 raz 1

  Ładny chłopiec, pełne usta. Będzie popularny. Swoje talenty obronne będzie musiał wznieść na wyżyny, bo inaczej, jak to się popularnie w piłkarskim slangu zwykło mawiać - „dostanie w d**ę”.

 • maxthebrindle

  Oceniono 1 raz 1

  Albo pan czołowy obrońca znajdzie sobie dobrego obrońcę, albo w najbliższej kolejce zagra na pozycji frajera w drużynie Zryw Spacerniak w Czajura Ekstraklasie...

 • ukw8087

  Oceniono 1 raz 1

  łapy ucinać ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX