I liga. Fenomenalna bramka Olimpii Grudziądz. Tak się gra w pierwszej lidze [WIDEO]

Olimpia Grudziądz wygrała z Chrobrym Głogów (3:1) i wskoczyła na drugie miejsce w tabeli Nice 1 Ligi. Ozdobą tego spotkania była bramka Marcina Kaczmarka po bardzo szybkiej i zespołowej akcji Olimpii.

Dzięki zwycięstwu z Chrobrym Głogów i stratach punktu zarówno Zagłębia Sosnowiec, jak i GKS-u Katowice, piłkarze Jacka Paszulewicza zostali nowym wiceliderem 1 ligi

Chociaż piłkarze Olimpii przystąpili do tego spotkania bez kontuzjowanego Karola Angielskiego, to ich ofensywa wyglądała bardzo dobrze. Ozdobą tego spotkania była bramka na 3:1 autorstwa Marcina Kaczmarka.

37-letni zawodnik wszedł na boisko w 59. minucie i już trzy minuty później mógł cieszyć się z gola. Sama akcja zasługuje na sporo uznania, bo gracze z Grudziądza wymienili w niej sporo podań na jeden kontakt, a w atak zaangażowana była niemal cała drużyna.

Olimpia Grudziądz awansowała po wygranej na pozycję wicelidera Nice I ligi. Już w najbliższą środę czeka  ich jednak spotkanie z Chojniczanką Chojnice, która choć zajmuje dopiero siódme miejsce, to traci do Olimpii tylko dwa punkty.

Sytuacja w pierwszej lidze jest bardzo skomplikowana, bo Sandecja Nowy Sącz ma już niemal zapewniony awans do Ekstraklasy, ale o drugie z miejsc dających awans walczy aż 8 drużyn.